Лазерні маркери Aurora – це надійне обладнання для промислового маркування металевих та неметалевих матеріалів. Їхня здатність гравіювати векторні зображення та шрифти з неймовірною точністю робить їх незамінними для створення довговічних маркувань на нержавіючій сталі, алюмінію, латуні, міді, титані, металах з покриттям, металевих сплавах, алюмінієвих сплавах, анодованому алюмінію, пластику, ПВХ, акрилі, полікарбонаті, поліпропілені, керамічній плитці та на інших матеріалах.
Thunder Aurora Lite – лазерний маркер з оптоволоконним лазерним джерелом потужністю 50 Вт. Компактний та зручний у використанні, ідеально підходить для виробників будь-якого рівня, яким потрібна висока точність та швидкість. Являється економічно ефективним рішенням для різноманітних потреб з маркування за привабливою ціною.
Виробничий процес створення лазерного Aurora Lite маркера включає в себе декілька етапів, які вимагають використання сучасних технологій та високоякісних компонентів. Кожен етап проходить під суворим контролем якості і завершується строгими протоколами тестування. Висока продуктивність лазерного маркування головним чином зумовлена унікальною структурою лазерного джерела. Як і інші моделі лазерних маркерів Aurora Lite обладаний вдосконаленим гальванометром з дводзеркальною оптичною системою та польовим (фокусуючим) дзеркалом. Динамічна магнітна структура двигуна гальванометра дозволяє досягти стабільності, високої точності позиціонування та швидкості маркування до 7000 мм/с. На якість лазерного променя оптоволоконного лазера мало впливають зміни зовнішнього середовища, що позитивно відображається на стабільністі та якості лазерного маркування.
Thunder Aurora Lite комплектується оптоволоконним лазерним джерелом Q-switch потужністю 50Вт. Оптоволоконні лазери працюють у невидимому для людини діапазоні довжин хвиль. Лазер поєднує видиме червоне світло індикатора з невидимим лазерним променем, досягаючи лазерної візуалізації. Метали, такі як нержавіюча сталь, алюміній і мідь, ефективно поглинають світло в інфрачервоному діапазоні довжин хвиль, що дозволяє волоконним лазерам легко маркувати та гравіювати ці матеріали. Тому лазерний маркер Aurora Lite підходить для високоякісного маркування на металах, але менш ефективний для пластмас. На відміну від CO2-лазерів, які потребують частого обслуговування, цей лазер має ресурс понад 100 000 годин, що суттєво зменшує експлуатаційні витрати.
Однією з переваг Aurora Lite є його інтегрований дизайн, який дозволяє використовувати його одразу з коробки без будь-яких складних процедур налаштування. Для повноцінного маркування маркер має стандартний набір функцій. Електромеханічний привід Z-осі. Фокусна відстань виставляється з допомогою двох червоних променів світла, коли вони зійдуться в одну точку-фокус виставлений. Також є можливість виставити фокусну відстань вручну з допомогою щупа. Вбудована витяжна система для виведення диму та шкідливих випарів, яка працює в автоматичному режимі. В конструкції маркера передбачено скрізні дверцята для роботи з габаритними предметами. При необхідності гравіювання циліндричних предметів додатково пропонується роторна вісь.
Для керування маркером передбачена вбудована панель керування з набором сенсорних кнопок. Панель керування максимально спрощена і містить лише необхідні кнопки для керування основними функціями: підсвітка робочої зони, налаштування витяжної системи, регулювання Z-осі. Більшість налаштувань і управління доступна через сучасний програмний засіб EzCad, якого достатньо для виконання стандартних операцій. При необхідності можна придбати програму LightBurn, який має ще додатковий набір функцій.
Thunder Aurora Lite обладнано передовими засобами безпеки та забезпечує максимальний рівень захисту. Закрита захисна кришка з захисними скляними вікнами, які дають можливість безпечно спостерігати ща процесом маркування, безпека очей важлива при роботі з будь-яким типом лазера. Система захисту автоматично припиняє роботу при відкритті захисної кришки. Вбудована витяжна система ефективно виводить шкідливі випари та дим. Кнопка аварійної зупинки, сигнальна лампа, звукова сигналізація забезпечують додатковий рівень контролю.
| Модель | Aurora Lite |
| Лазерне джерело | Fiber Q-switch |
| Потужність лазера | 50Вт |
| Частота | 50Вт-100кГц |
| Ширина пульсу | 110нс |
| Максимальньна швидкість | 7000 мм/с |
| Площа маркування | 150 x 150 мм |
| Опціональні лінзи | 110×110/200×200мм |
| Робочий стіл | Алюмінієвий Т-стіл, 375 x 288 мм |
| Макс. висота матеріалу | 200 мм |
| Z-вісь | Моторизована 430мм |
| Розміри(Ш x Г x В) | 755 х 430 х 799 мм |
| Вага | 72,5 кг |
| Візуалізація | Вбудована камера |
| Роторна вісь | Так(опція) |
| Витяжна система | Тихошумний вентилятор 335 м3/год, отвір 100мм |
| Автофокус | Ні |
| Підсвітка променю | Потужність <1мВт, 630-680нм |
| Охолодження | Повітряне |
| Захисна кришка | Ручна |
| Підключення | USB |
| Програмне забезпечення | EzCad 2.0 |
| Гарантія | 2 роки на машину і лазерне джерело |