Thunder Laser відомий у всьому світі завдяки своїм інноваційним лазерним станкам. Серія Nova стала справжнім проривом, завоювавши довіру тисяч користувачів. Ці станки відрізняються надійністю, простотою використання та високою ефективністю.
Thunder Nova 63 – це високотехнологічний лазерний станок, призначений для роботи з великогабаритними матеріалами. Має робоче поле розміром 160х100см, широко використовується для виробництва елементів зовнішньої реклами, вивісок, меблевих фасадів. При цьому станок універсальний і здатний виконувати широкий спектр завдань лазерної обробки різних за розміром та видом матеріалів так як дерево, фанера, скло, акрил, камінь, кришталь, папір, пластик, оксид алюмінію, фарбовані метали, шкіра, резина та інші матеріали.
Лазерний станок Thunder Nova 63 – це промислове рішення для безперервного виробництва. Міцний сталевий корпус та високоякісні механічні компоненти гарантують надійну роботу 24/7. Поєднання гібридних серводвигунів, що в 3 рази швидші за крокові, та профільних роликових направляючих забезпечують не лише високу швидкість гравірування до 1000 мм/с з прискоренням 2,5G, але й вражаючу точність та ідеальну геометрію різу на всій робочій площі.
Thunder Nova 63 оснащений “розумною” електронікою, яка автоматично налаштовує параметри роботи станка для точної та якісної обробки різних матеріалів забезпечуючи найкращі результати. Плата TL-Timer дозволяє налаштувати оптимальний режим роботи витяжної системи, підвищуючи ефективність вентиляції. Витяжна система вмикається в потрібний момент і вимикається після завершення роботи. Датчик тиску SMC забезпечує онлайн контроль тиску повітря в двоканальній системі піддуву та оптимізує її роботу. Плата Flap постійно моніторить сигнали від датчиків та миттєво реагує на будь-які відхилення, забезпечуючи безпеку та стабільність роботи лазерного станка.
Двоканальна система піддуву в лазерних станках Thunder Nova дозволяє досягти ідеальної якості обробки завдяки можливості точного регулювання тиску повітря. Вона дозволяє одночасно регулювати тиск повітря і адаптувати до різних типів обробки. Це підвищує якість лазерної обробки матеріалів: при гравіруванні використовується низький тиск для якісної обробки без підгорання, а при скрізному прорізанні – високий тиск для точного чистого різу.
В комплектацію лазерного станка входить все необхідне для безпечної та ефективної роботи без додаткових витрат: 2″ лазерна голова, підйомний робочий стіл, двоканальна система подачі повітря, потужна малошумна витяжка, червона підсвітка лазерного променю, автофокус, піддон для збору відходів та багато іншого. Скрізні дверцята дозволяють працювати з матеріалами, що перевищують розміри робочого столу в довжину, без необхідності їх попереднього розрізання.
Система безпеки забезпечує комплексний захист лазерного станка і оператора від потенційних ризиків, пов’язаних з роботою лазера. У всіх відсіках станка встановлено датчики на відкриття, а за кареткою – датчик перегріву. Плата Flap постійно аналізує сигнали від всіх датчиків. У разі виявлення небезпечної ситуації (відкриття відсіку або підвищення температури) – плата Flap автоматично зупиняє лазер. Система піддуву працює під постійним контролем датчика тиску SMC, який стежить за рівнем тиску повітря. У разі зниження тиску повітря нижче встановленого мінімального значення, спрацьовує система автоматичного захисту, яка припиняє роботу станка. Сигнальна лампа та кнопка аварійного відключення є додатковими елементами системи безпеки.
Додатково для встановлення пропонується відеокамера з високою роздільною здатністю, що забезпечує онлайн-моніторинг робочого процесу та роторна вісь для гравірування циліндричних предметів: стакани, чашки, кухлі, пляшки, ручки та інші.
Для виконання гравіювання зображень, фотографій з високою роздільною здатністю рекомендується доукомплектувати станок високоточною HR головою. Для скрізної порізки товстих матеріалів оптимально використовувати довгофокусну 4″ лазерну голову.
| Назва | Значення |
| Лазерне джерело | 100/130Вт |
| Робоча зона | 1600 x 1000 мм |
| Розмір столу | 1691 x 1095 мм |
| Макс. висота матеріалу | 225 мм |
| Робочий стіл | Сотовий + лінійний |
| Розміри(Ш x Г x В) | 2200 x 1505 x 1100 мм |
| Вага | 471 кг |
| Швидкість гравіювання | 1000 мм/с |
| Прискорення | 2.5G |
| Вбудована пам’ять | 1ГБ |
| Візуалізація | Камера(опція) |
| Роторна вісь | Так(опція) |
| Пневматична система | Дві лінії подачі повітря з регуляторами і датчиком тиску |
| Автофокус | Так |
| Охолодження | Водне |
| Витяжна система | Тихошумний витяжний вентилятор |
| Діаметр витяжного отвору | 195 мм |
| Фокусна лінза | 2,0″(Стандарт) 1,5″/2,5″/4,0″(Опція) |
| Роздільна здатність гравіювання | 700 DPI з лінзою 1,5″ |
| Програмне забезпечення | RDWorks/LightBurn(опція) |
| Гарантія | 2 роки на машину, 1 рік на лазерне джерело |