Thunder Bolt Pro 24 – лазерний гравер з покращеними характеристиками та з збільшеним робочим полем 610 x 400 мм, збільшеним ходом робочого стола по осі-Z, що дає змогу обробляти деталі висотою до 183мм. Завдяки значним удосконаленням він дозволяє створювати деталізовані зображення на різноманітних матеріалах з роздільною здатністю до 2000 DPI та неймовірною швидкістю гравіювання 2000 мм/с. Гравер обладнаний металевою радіочастотною трубкою компанії SPT потужністю 60Вт, високошвидкісними сервомоторами від японського виробника ORIENTAL, направляючою рейкою нового типу власної розробки та двоканальною системою піддуву.
Серія Pro оснащена високошвидкісними 5-фазними кроковими двигунами з розімкненим контуром від японського виробника ORIENTAL і направляючою рейкою нового типу власної розробки, яка має менший опір. Це дозволило збільшити швидкість гравіювання до 2000 мм/с з прискорення до 5G, при мінімальних рівнях вібрації та шуму.
Надійна інтелектуальна система керування рухом забезпечує стабільність процесу гравіювання та точність позиціювання з кроком 0,01 мм, виключає можливість виникнення помилок та гарантує високу якість кінцевого результату.
Гравер обладнаний металевою радіочастотною трубкою CO2 компанії Coherent потужністю 30Вт(опційно 50Вт). Лазерна трубка в поєднанні з променевим розширювачем формує якісний та стабільний лазерний промінь. Металеві радіочастотні лазери оснащені ефективною системою повітряного охолодження. Відсутність водяного контуру значно підвищує рівень безпеки їх експлуатації, мінімізуючи ризик виникнення аварійних ситуацій за низьких температур. RF лазерна трубка потужністю 30 Вт еквівалентна скляній лазерній трубкі потужністю 50-60 Вт, а термін експлуатації в 3-4 рази більший. Це гарантує тривалу стабільну роботу та підвищує рівень безпеки оператора.
Thunder Bolt Pro 24 успадкував від своїх попередників зручний 5-дюймовий сенсорний екран зі світлодіодним підсвічуванням та інтуїтивно зрозумілим керуванням. Це дозволяє кожному, незалежно від рівня досвіду, швидко освоїти всі функції керування гравером. Кнопки швидкого доступу до основних функцій дозволяє зекономити час для налаштування гравера перед роботою. Об’єм вбудованої пам’яті 1Гб дає можливість зберігати до 100 файлів проектів, ви також можете запускати проекти на гравіювання без комп’ютера.
Станок має ергономічну конструкцію нового покоління та постачається зі стійкою, обладнаною полицями для організації робочого простору. Верхня вбудована відеокамера має точність позиціонування до 1 мм та дозволяє дистанційно контролювати процес лазерної обробки. Новий тип автофокусу значно спрощує роботу зі станком особливо при використанні роторної осі. Універсальне швидкознімне кріплення дає можливість оперативно змінювати лінзи з різною фокусною відстанню, а зручна конструкція фокусної лінзи та тримача дзеркала передбачає легкий доступ для їх чищення та заміни. Комплектацію можна доповнити роторною віссю та набором лінз з різною фокусною відстанню.
ThunderLaser дбає про безпеку клієнта та надійність обладнання. Система проводить безперервний моніторинг ключових параметрів, таких як іонізація, температура в зоні обробки та рівень напруги. Thunder Bolt Pro 24 оснащений системою верхньої та нижньої витяжки, що забезпечує ефективне відведення тепла та диму. Відкриття кришки дверцят під час роботи призведе до негайної зупинки роботи. Система безпеки доповнена кнопкою екстреного вимкнення живлення лазерного станка, сигнальною лампою та звуковим сигналом. Високий рівень безпеки дозволяє використовувати обладнання як на промислових виробництвих, так і в навчальних закладах.
| Модель | Bolt 24 |
| Лазерне джерело | 60Вт RF CO2 SPT |
| Робоча площа | 610 x 400 мм |
| Макс. висота матеріалу | 183 мм |
| Розміри(Ш x Г x В) | 1050 х 860 х 1020 мм |
| Вага | 90 кг |
| Макс. товщина порізки | 10мм дерево, 13мм акрил |
| Швидкість гравіювання | 2000 мм/с |
| Прискорення | 5G |
| Вбудована пам’ять | 1ГБ |
| Візуалізація | Вбудована камера |
| Роторна вісь | Так(опція) |
| Подвійний піддув | Так |
| Автофокус | Так |
| Охолодження | Повітряне |
| Стандартна лінза | 1,5″ |
| Роздільна здатність гравіювання | 2000 DPI з лінзою 1,5″ |
| Програмне забезпечення | RDWorks/LightBurn(опція) |
| Гарантія | 2 роки на машину, 1 рік на лазерне джерело |