Лазерні маркери Aurora – це надійне обладнання для промислового маркування металевих та неметалевих матеріалів. Їхня здатність гравірувати векторні зображення та шрифти з неймовірною точністю робить їх незамінними для створення довговічних маркувань на різних матеріалах. Ідеальний вибір для виробників будь-якого рівня, які шукають професійні рішення в компактному та зручному форматі.
Thunder Aurora UV – це високотехнологічний лазерний маркер, який спеціалізується на обробці різних матеріалів за допомогою ультрафіолетового лазерного випромінювання. Підходить для маркування більшості матеріалів, включаючи метали, деревину, пластик, за винятком кількох металів із високим коефіцієнтом відбиття, а також матеріалів, чутливих до тепла, таких як скло та термопластичний пластик. Лазерне УФ маркування можна порівняти зі кольоровим струменевим друком, але без чорнила.
Виробництво Thunder Aurora UV передбачає застосування найсучасніших технологій та високоякісних компонентів під суворим контролем якості і строгими протоколами тестування. Це дозволяє досягти високої продуктивності, надійності та точності. В основі лазерного маркера є УФ лазерне джерело преміум якості та гальванометр, що складається з двох дзеркал та польового (фокусуючого) дзеркала. Гальванометр точно контролює кут заломлення і рух лазерного променя. Динамічна магнітна структура двигуна гальванометра дозволяє досягти високу точність позиціонування та швидкість маркування до 8000 мм/с.
Thunder Aurora UV комплектується УФ лазерним джерелом потужністю 5Вт. УФ-лазерне маркування відноситься до маркування холодним світлом, безпосередньо впливаючи на молекулярну структуру матеріалів під час обробки без їх нагрівання. Це дозволяє робити надтонке маркування, виключити загоряння матеріалу під час маркування та запобігти його пошкодженню від перегріву. Крім того, під час УФ-маркування не утворюється випари та дим. УФ лазер має строк служби вдвічі більший за волоконний лазер.
Thunder Aurora UV з коробки вже іде з набором стандартних функцій і готовий до роботи одразу після розпакування без додаткових налаштувань. У машини є автоматична електромеханічна підйомна Z-вісь, вбудована відеокамера для онлайн моніторингу процесу маркування. Виставлення фокусної відстані відбувається автоматично. Для відведення надмірного тепла з робочої зони передбачена тихошумна вбудована витяжка. Опційно можна замовити роторну вісь – для маркування циліндричних виробів. Для маркування габаритних предметів конструкцією передбачено скрізні дверцята.
Для керування основними функціями лазерного маркера була розроблена дуже проста і інтуїтивно зрозуміла сенсорна панель керування: підсвітка робочої зони, керування рухом Z-осі, налаштування роботи витяжної системи, автофокусування. Основне налаштування і керування роботою маркера здійснюється через програмне забезпечення EzCad, яке іде у комплекті. LightBurn – програмний засіб з розширеними функціями, при потребі ліцензію на використання можна прибдати додатково.
Thunder Aurora UV має закриту конструкцію. Процес маркування проходить в робочій зоні захищеній кришкою з спеціальним захисним склом, що захищає оператора та персонал від шкідливого випромінювання. Також багаторівнева система безпеки включає в себе набір різних датчик. Процес лазерної обробки проходить тільки при закритій кришці, поки кришка відкрита – лазер не запуститься.
Персональний ключ для доступу, кнопка аварійної зупинки, сигнальна лампа, звукова сигналізація забезпечують додатковий рівень контролю та захисту.
| Модель | Aurora UV |
| Лазерне джерело | УФ |
| Потужність лазера | 5Вт |
| Частота | 20-150кГц |
| Ширина пульсу | 110нс |
| Максимальньна швидкість | 8000 мм/с |
| Площа маркування | 110 x 110 мм |
| Опціональні лінзи | 150×150/200×200мм |
| Робочий стіл | Алюмінієвий Т-стіл, 375 x 288 мм |
| Макс. висота матеріалу | 110 мм |
| Z-вісь | Моторизована 410 мм |
| Розміри(Ш x Г x В) | 770 х 430 х 799 мм |
| Вага | 92,5 кг |
| Візуалізація | Вбудована камера |
| Роторна вісь | Так(опція) |
| Витяжна система | Тихошумний вентилятор 335 м3/год, отвір 100мм |
| Автофокус | Так |
| Підсвітка променю | Потужність <1мВт, 630-680нм |
| Охолодження | Повітряне |
| Захисна кришка | Ручна |
| Підключення | USB |
| Програмне забезпечення | EzCad 2.0 |
| Гарантія | 2 роки на машину і лазерне джерело |