Thunder Laser відомий у всьому світі завдяки своїм інноваційним лазерним станкам. Серія Nova стала справжнім проривом, завоювавши довіру тисяч користувачів. Ці станки відрізняються надійністю, простотою використання та високою ефективністю.
Thunder Nova 51 – це високотехнологічний лазерний станок, є продовженням популярної моделі Nova 35. Має збільшене робоче поле розміром 130х90см. Дозволяє обробляти широкий спектр матеріалів так як дерево, фанера, скло, акрил, камінь, кришталь, папір, пластик, оксид алюмінію, фарбовані метали, шкіра, резина та інші матеріали.
Лазерний станок Thunder Nova 51 розроблений для безперервної роботи 24/7. Міцний сталевий корпус та високоякісні механічні компоненти забезпечують надійність та довговічність. Завдяки гібридним серводвигунам, що в 3 рази швидші за крокові, та профільним роликовим направляючим станок досягає вражаючої швидкості гравірування до 1000 мм/с з прискоренням 2.5G, гарантуючи точність та ідеальну геометрію різу.
Thunder Nova 51 оснащений сущасною, інтелектуальною електронікою, яка забезпечує точну координацію роботи всіх систем станка, гарантує безпеку та високу якість обробки матеріалів. Плата TL-Timer оптимізує роботу витяжної системи, забезпечуючи її автоматичне увімкнення та вимкнення. Робота витяжки ідеально синхронізована з роботою станка, що забезпечує максимальну ефективність. Високоточний датчик тиску повітря SMC контролює рівень тиску в системі піддуву. Плата Flap відповідає за обробку сигналів датчиків, система миттєво реагує на будь-які небезпечні ситуації.
На відміну від традиційної одноканальної системи подачі повітря, на лазерних станках Thunder Nova встановлена більш досконала двоканальна система піддуву, що дозволяє точно регулювати тиск повітря від низького до високого і підбирати оптимальний режим для різних завдань. При скрізному прорізанні автоматично активується подача повітря під високим тиском, що гарантує якісний, чистий зріз. Низький тиск повітря забезпечує точну деталізацію зображення без підгоряння матеріалу під час гравіювання.
Комплектація містить все необхідне для повноцінної та безпечної роботи: 2″ лазерна голова, підйомний робочий стіл, двоканальна система подачі повітря, потужна малошумна витяжка, червона підсвітка променю, автофокус, піддон для збору відходів, датчик перегріву та багато іншого. Скрізні дверцята дозволяють працювати з довгими предметами, що перевищують стандартні розміри робочого поля.
Лазерний станок обладнаний багаторівневою системою безпеки, що включає датчики в кожному відсіку та датчик перегріву. При виявленні будь-яких відхилень від нормальних умов роботи (відкриття відсіку, підвищення температури) плата Flap миттєво припиняє роботу станка. Водяний чилер забезпечує стабільну температуру лазерної трубки, захищаючи її від перегріву. Датчик тиску SMC є важливим елементом системи безпеки станка, він постійно контролює рівень тиску повітря. При його зниженні нижче допустимого рівня – станок автоматично вимикається. Для підвищення безпеки роботи, станок обладнаний сигнальною лампою, яка інформує про його стан, та кнопкою аварійної зупинки.
Функціонал станка можна розширити за допомогою додаткових пристроїв. Роторна вісь використовується для гравіювання на циліндричних поверхнях: кухлі, пляшки, стакани, ручки та інше. Відеокамера дає змогу вести онлайн-моніторинг лазерного гравіювання чи порізки. HR лазерна голова ідеально гравіює зображення і фотографії з великою роздільною здатністю, а також використовується при лазерному 3D-гравіюванні. 4-дюймова голова забезпечує точне лазерне різання матеріалів великої товщини.
| Назва | Значення |
| Лазерне джерело | 100/130Вт |
| Робоча зона | 1300 x 900 мм |
| Розмір столу | 1391 x 995 мм |
| Макс. висота матеріалу | 225 мм |
| Робочий стіл | Сотовий + лінійний |
| Розміри(Ш x Г x В) | 1900 х 1405 х 1100 мм |
| Вага | 431 кг |
| Швидкість гравіювання | 1200 мм/с |
| Прискорення | 2.5G |
| Вбудована пам’ять | 1ГБ |
| Візуалізація | Камера(опція) |
| Роторна вісь | Так(опція) |
| Пневматична система | Дві лінії подачі повітря з регуляторами і датчиком тиску |
| Автофокус | Так |
| Охолодження | Водне |
| Витяжна система | Тихошумний витяжний вентилятор |
| Діаметр витяжного отвору | 195 мм |
| Фокусна лінза | 2,0″(Стандарт) 1,5″/2,5″/4,0″(Опція) |
| Роздільна здатність гравіювання | 700 DPI з лінзою 1,5″ |
| Програмне забезпечення | RDWorks/LightBurn(опція) |
| Гарантія | 2 роки на машину, 1 рік на лазерне джерело |