Thunder Bolt 36 – лазерний гравер з покращеними характеристиками та найбільшим робочим полем 920х610мм серед граверів серії Bolt. Гравер обладнаний потужною металевою радіочастотною лазерною трубкою компанії SPT потужністю 80Вт, високошвидкісними сервоприводами від японського виробника ORIENTAL та інноваційною системою направляючих власної розробки. Завдяки цим вдосконаленням Thunder Bolt 36 робить деталізовані зображення на різноманітних матеріалах з роздільною здатністю до 2000 DPI та неймовірною швидкістю гравіювання 2000 мм/с. Двоканальна система піддуву дозволяє досягти високої якості гравірування та різання різних матеріалів, запобігаючи підгоранню та забезпечуючи чіткі контури.
Гравер оснащений високошвидкісними 5-фазними кроковими двигунами з розімкненим контуром від японського виробника ORIENTAL і направляючою рейкою нового типу власної розробки, яка має менший опір. Завдяки збалансованим характеристикам, високому крутному моменту, низьку вібрацію та шум, лазерний гравер демонструє високу продуктивність навіть на швидкості гравірування до 2000 мм/с із прискоренням 5G.
Інтелектуальна система керування рухом здійснює точний контроль над процесом гравіювання, виключаючи можливість помилок та забезпечує високу якість кінцевого результату.
Гравер обладнаний металевою радіочастотною трубкою компанії SPT потужністю 80Вт. Лазерна трубка формує якісний вихідний лазерний промінь з стабільною потужністю. Повітряне охолодження робить металеві радіочастотні лазери більш компактними та зручними в експлуатації, оскільки виключає потребу в системі водяного охолодження. Проста конструкція без водяного контуру забезпечує високий рівень безпеки експлуатації, особливо в умовах низьких температур. Незважаючи на номінальну потужність 80 Вт, RF CO2 лазерна трубка еквівалентна скляній трубці 130 Вт, при цьому за терміном експлуатації значно перевищуює її , що становить більше 10000 годин.
Thunder Bolt 36 обладнаний великим 5-дюймовим сенсорним екраном з світлодіодним підсвічуванням, як у всієї серії Bolt. Екран має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, просте керуванняд з виведеною окремо кнопкою швидкого доступу до основних функцій. Об’єм в 1 ГБ вбудованої пам’яті дозволяє зберігати бібліотеку з 100 проектів на самому станку, без необхідності підключатися до комп’ютера. Інтуїтивно зрозуміле керування дозволяє швидко освоїти всі функції гравера навіть новачкам.
Сучасна ергономічна конструкція станка, доповнена стійкою з полицями, що полегшує організацію робочого простіру. Вбудована відеокамера з високою роздільною здатністю та точністю позиціонування до 1 мм дозволяє здійснювати дистанційний контроль процесу лазерної обробки. Вдосконалена система автофокусу суттєво полегшує роботу зі станком, особливо при використанні роторної осі. Швидкознімне кріплення універсального типу дозволяє оперативно міняти лінзи з різною фокусною відстанню, а конструкція фокусної лінзи та тримача дзеркала спрощує їх процедуру обслуговування. Для розширення функціоналу лазерного гравера стандартну комплектацію можна доповнити роторною віссю та набором змінних лінз з різною фокусною відстанню.
ThunderLaser дбає про безперебійну роботу обладнання та безпеку клієнта. Гравер обладнаний системою захисту з 8 сенсорних датчиків. Це гарантує, що лазерний гравер автоматично зупиниться при відкритті будь-якого відсіку під час роботи. Система безперервно відстежує такі важливі параметри, як рівень іонізації, температуру в зоні обробки та напругу в мережі. При виявленні відхилень від норми, станок автоматично припиняє роботу. Комплексна система безпеки доповена кнопкою аварійної зупинки, світловою та звуковою сигналізацією. Гравер Thunder Bolt 36 оснащений ефективною системою верхньої та нижньої витяжки, що забезпечує ефективне відведення тепла та диму. Високий рівень безпеки гарантує, що обладнання можна використовувати як на промислових підприємствах, так і в навчальних закладах.
| Модель | Bolt 36 |
| Лазерне джерело | 80Вт RF CO2 SPT |
| Робоча площа | 920 x 610 мм |
| Макс. висота матеріалу | 183 мм |
| Розміри(Ш x Г x В) | 1304 x 980 x 1020 мм |
| Вага | 233 кг |
| Макс. товщина порізки | 13мм дерево, 19мм акрил |
| Швидкість гравіювання | 2000 мм/с |
| Прискорення | 5G |
| Вбудована пам’ять | 1ГБ |
| Візуалізація | Вбудована камера |
| Роторна вісь | Так(опція) |
| Подвійний піддув | Так |
| Автофокус | Так |
| Охолодження | Повітряне |
| Стандартна лінза | 1,5″ |
| Роздільна здатність гравіювання | 2000 DPI з лінзою 1,5″ |
| Програмне забезпечення | RDWorks/LightBurn(опція) |
| Гарантія | 2 роки на машину, 1 рік на лазерне джерело |