Thunder Laser почала свій шлях до світового визнання у 2015 році з запуску серії Nova, яка швидко здобула популярність завдяки стабільній роботі, високій ефективності та простоті у використанні. Серія Nova Plus стала наступним етапом розвитку CO2-лазерних станків бренду, отримавши сучасну металеву радіочастотну трубку RF CO2 замість традиційної скляної, що дало кращу точність, надійність і продуктивність. Thunder Laser Nova Plus 35 — це універсальний станок для різання та гравіювання неметалевих матеріалів із робочим полем 90×60 см, якого достатньо для більшості типових завдань. Модель підходить для роботи з деревом, фанерою, акрилом, склом, пластиком, папером, шкірою, гумою, каменем та іншими матеріалами, поєднуючи хорошу функціональність і високу якість обробки.
В Nova Plus 35 використовується високоякісна металева радіочастотна (RF) лазерна трубка CO2, яка замінила класичну скляну. Це оновлення значно покращує якість лазерного гравірування, дозволяє отримати точніший контроль лазерного променя. В результаті маєм: стабільний надтонкий лазерний промінь діаметром 0,05 мм та деталізацію гравіювання максимальної чіткості з роздільною здатністю до 2000 DPI. На відміну від скляних трубок, радіочастотні CO2 трубки мають міцний металевий корпус та працюють без високої напруги, що робить їх безпечнішими. RF трубки мають вбудовану систему повітряного охолодження у вигляді каскаду високопродуктивних потужних вентиляторів. Завдяки металевій конструкції вентилятори розсіюють тепло ефективніше, мінімізуючи ризик перегріву. Радіочастотні CO2 трубки стабільні та не потребують додаткового обслуговування. Їх можна перезаряджати та використовувати багаторазово, а термін їх служби становить понад 10 000 годин.
Thunder Nova Plus 35 розроблений для промислових робочих процесів в режимі 24\7, де ефективність та гнучкість є критично важливими. Має міцний сталевий корпус та оснащений високоякісними компонентами. Механіка побудована на гібридних крокових двигунах LeadShine (кут кроку 1,2°) та профільних роликових направляючих – це забезпечує високу точність при будь-яких робочих навантаженнях. Показник прискорення зріс до 2,5G(25 000 мм/с²) для швидшого переміщення між траєкторіями різання та збільшено швидкість гравіювання до 1200 мм/с, що дозволяє ефективніше обробляти більше виробів за менший час. Nova Plus 35 має сенсорне автофокусування, забезпечуючи точне фокусування завдяки фактичному контакту з матеріалом.
Станок оснащений електронікою найвищого класу на базі фірмових плат Thunder Laser. За автоматизацію та безпеку відповідають спеціалізовані рішення: TL-Timer для точної синхронізації витяжки, плата Flap гарантує надійну роботу системи безпеки, яка контролює роботу всіх датчиків.
Повітряний піддув відіграє вирішальну роль у якості лазерної обробки, забезпечує кращі результати різання та гравірування. Базуючись на існуючій двоканальній системі подачі повітря з варіантами високого та низького тиску Dual Air Assists™, в Nova Plus додано датчик об’єму повітря SMC для контролю та регулювання тиску повітря в режимі реального часу. Швидке перемикання між режимами обдуву оптимізує роботу для різних завдань: високий тиск – для чистого наскрізного різання, низький – для точного гравіювання. Коли тиск повітря занадто низький, система подачі повітря не може ефективно знизити високі температури, що генеруються лазером. Це може призвести до плавлення або горіння матеріалу. Пневматичний датчик SMC автоматично зупиняє роботу станка при критично низьких значеннях тиску в системі.
Thunder Nova Plus 35 вирізняється максимальною зручністю в експлуатації. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс дозволяє оператору швидко та легко обирати необхідні налаштування. Базова комплектація вже містить повний набір інструментів та систем для продуктивної та безпечної експлуатації: 2,5″ лазерна голова, камера, сенсорна панель керування, 1Гб пам’яті для збереження проектів, підйомний робочий стіл, двоканальна система подачі повітря, потужна малошумна витяжка, червона підсвітка променю, сенсорний автофокус, піддон для збору відходів, пдатчик перегріву та багато іншого. Вбудована 5-мегапіксельна камера з інтелектуальним розпізнаванням та позиціонуванням визначає вже оброблені області та знаходить наступну зону обробки. Сенсорний автофокус забезпечує точне визначення фокусної відстані завдяки фактичному контакту з матеріалом.
Безпека є критично важливим фактором, особливо на тих підприємствах, де потужні лазерні станки працюють безперервно або на високій потужності. Nova Plus 35 обладнаний комплексною системою безпеки. Вона включає датчики безпеки в кожному відсіку та стандартні блокування. Плата Flap в режимі реального часу аналізує стан кожного датчика. При відкритті відсіку під час роботи або підвищення температури до критичного рівня – система зупиняє роботу лазерного станка та вмикає світлову та звукову сигналізацію. Датчик тиску повітря SMC допомагає підтримувати нормальні умови роботи, запобігаючи потенційним ризикам пожежі та забезпечуючи безпеку як станка, так і оператора. Покращена конструкція повітрозабірника із збільшеною площею поверхні в Nova Plus покращує ефективність димовидалення. Кнопка аварійної зупинки миттєво знеструмлює і припиняє роботу станка в разі виникнення позаштатних ситуацій.
Nova Plus 35 демонструє виняткову адаптивність до різноманітних виробничих завдань. Для розширення функціоналу станок може бути доукомплектований роторною віссю, що дозволяє виконувати високоточне гравіювання на циліндричних виробах: пляшки, термоси, стакани, чашки, кухлі, ручки та інші. Базова комплектація станка передбачає 2,5″ лазерну головку з можливістю подальшого дооснащення. Конструкція дозволяє використовувати змінні лінзові трубки 1,5″, 2″, та 4″ без заміни самої головки. Це дає змогу оперативно адаптувати обладнання під специфічні вимоги будь-якого проекту: від різання товстих матеріалів до надточного гравіювання.
| Назва | Значення |
| Лазерне джерело | 60/80/Вт |
| Робоча зона | 900x 600 мм |
| Розмір столу | 991 x 651 мм |
| Макс. висота матеріалу | 225 мм |
| Робочий стіл | Сотовий + лінійний |
| Розміри(Ш x Г x В) | 1520 х 1205 х 1115 мм |
| Вага | 273 кг |
| Швидкість гравіювання | 1200 мм/с |
| Прискорення | 2.5G |
| Вбудована пам’ять | 1ГБ |
| Візуалізація | Камера |
| Роторна вісь | Так(опція) |
| Пневматична система | Дві лінії подачі повітря з регуляторами і датчиком тиску |
| Автофокус | Так |
| Охолодження | Повітряне: 60Вт, 80Вт; Водяне: 100Вт, 120Вт |
| Витяжна система | Тихошумний витяжний вентилятор |
| Діаметр витяжного отвору | 145 мм |
| Фокусна лінза | 2,5″(Стандарт) 1,5″/2,0″/4,0″(Опція) |
| Роздільна здатність гравіювання | 1000 DPI з лінзою 2,5″, 2000 DPI з лінзою 1,5″ |
| Програмне забезпечення | RDWorks/LightBurn(опція) |
| Гарантія | 2 роки на машину, 1 рік на лазерне джерело |