Thunder Laser відомий у всьому світі завдяки своїм інноваційним лазерним станкам. Серія Nova стала справжнім проривом, завоювавши довіру тисяч користувачів. Ці станки відрізняються надійністю, простотою використання та високою ефективністю.
Thunder Nova 35 – це високотехнологічний лазерний станок для точного різання та гравірування широкого спектру матеріалів: дерево, фанера, скло, акрил, камінь, кришталь, папір, пластик, оксид алюмінію, фарбовані метали, шкіра, резина та інші матеріали. Має робоче поле 90х60см, якого достатньо для обробки більшості деталей.
Лазерний станок створений для безперебійної роботи 24\7, має міцний сталевий корпус та оснащений високоякісними компонентами. Ідеально збалансована механіка, гібридні серводвигуни, які в 3 рази швидші за стандартні крокові, профільні роликові направляючі та потужна CO2 лазерна трубка забезпечують швидкість гравіювання до 1000 мм/с з прискоренням 2.5G. Гарантують високу точність, ідеальну геометрію та плавні лінії різу.
Thunder Nova 35 оснащений електронікою найвищого класу. Плата TL-Timer оптимізує роботу витяжної системи, автоматично вмикає її під час роботи станка та вимикає після завершення процесу. Датчик тиску повітря SMC постійно контролює рівень тиску повітря в системі піддуву. Плата Flap миттєво опрацьовує сигнали датчиків, забезпечуючи оперативне реагування на будь-які загрози.
На відміну від одинарної системи подачі повітря, Thunder представляє двоканальну систему подачі повітря з варіантами високого та низького тиску. Просте налаштування дозволяє швидко перемикатися між високим та низьким потоком повітря, забезпечуючи оптимальні умови для делікатного гравіювання або швидкої порізки. Активація подачі повітря під високим тиском відбувається при скрізному прорізанні, що гарантує чисті та рівні краї. Під час лазерного гравіювання автоматично вмикається повітряний піддув низького тиску, забезпечуючи точні тонкі лінії без перегріву чи підгорання матеріалу.
Все, що потрібно для ефективної та безпечної роботи, вже включено в комплектацію: 2″ лазерна голова, підйомний робочий стіл, двоканальна система подачі повітря, потужна малошумна витяжка, червона підсвітка променю, автофокус, піддон для збору відходів, датчик перегріву та багато іншого. Завдяки скрізним дверцятам є можливість працювати з проектами, які перевищують розмір робочого стола.
Лазерний станок обладнаний комплексною системою безпеки з датчиками у всіх відсіках і датчиком перегріву. При відкритті будь-якого відсіку або підвищенні температури, робота лазерного станка автоматично припиняється – плата Flap забезпечує миттєву реакцію на будь-які небезпечні ситуації. Для захисту лазерної трубки від перегріву використовується водяний чилер. Датчик тиску повітря SMC постійно контролює рівень тиску повітря в системі піддуву. При критичному зниженні тиску, станок автоматично припиняє роботу. Сигнальна лампа служить додатковим індикатором безпеки, сповіщаючи про те, що лазерний станок зупинився. Кнопка аварійного відключення дозволяє оператору миттєво припинити роботу станка в разі виникнення небезпечної ситуації.
Для розширення можливостей лазерного станка пропонується додаткові пристрої такі як відеокамера та роторна вісь. Камера забезпечує онлайн-моніторинг виконання робіт, а роторна вісь дозволяє робити гравіювання на циліндричних поверхнях: стакани, чашки, кухлі, пляшки, ручки та інші.
Стандартну комплектацію можна доповнити високоточною гравірувальною HR головою та довгофокусною 4″ головою. HR лазерна голова має кращу продуктивність у тонкому гравіюванні зображень та фотографій, а також при лазерному 3D-гравіюванні. 4″ лазерна голова призначена для різання більш товстих матеріалів.
| Назва | Значення |
| Лазерне джерело | 80/100/130Вт |
| Робоча зона | 900x 600 мм |
| Розмір столу | 991 x 691 мм |
| Макс. висота матеріалу | 225 мм |
| Робочий стіл | Сотовий + лінійний |
| Розміри(Ш x Г x В) | 1500 х 1105 х 1100 мм |
| Вага | 311 кг |
| Швидкість гравіювання | 1200 мм/с |
| Прискорення | 2.5G |
| Вбудована пам’ять | 1ГБ |
| Візуалізація | Камера(опція) |
| Роторна вісь | Так(опція) |
| Пневматична система | Дві лінії подачі повітря з регуляторами і датчиком тиску |
| Автофокус | Так |
| Охолодження | Водне |
| Витяжна система | Тихошумний витяжний вентилятор |
| Діаметр витяжного отвору | 145 мм |
| Фокусна лінза | 2,0″(Стандарт) 1,5″/2,5″/4,0″(Опція) |
| Роздільна здатність гравіювання | 700 DPI з лінзою 1,5″ |
| Програмне забезпечення | RDWorks/LightBurn(опція) |
| Гарантія | 2 роки на машину, 1 рік на лазерне джерело |