Лазерні маркери Aurora – це надійне обладнання для промислового маркування металевих та неметалевих матеріалів. Їхня здатність гравірувати векторні зображення та шрифти з неймовірною точністю робить їх незамінними для створення довговічних маркувань на чистому металі, металі з різними типами покриттів, включаючи порошкові, фарбовані, анодовані та гальванічні, а також на пластику, склі, камінні, шкірі та інших матеріалах. Ідеальний вибір для виробників будь-якого рівня, які шукають професійні рішення в компактному та зручному форматі.
Thunder Aurora 8 – високоточний лазерний маркер, виготовлений з дотриманням найвищих стандартів якості та безпеки, демонструє високу продуктивність, бездоганну роботу та тривалий термін служби. На відміну від традиційних методів маркування, Thunder Aurora 8 дозволяє робити гравіювання з швидкістю до 7000 мм/с, забезпечуючи при цьому високу деталізацію.
Лазерний маркер Aurora 8 виготовлений з використанням найсучасніших технологій, проходить строгі протоколи тестування для забезпечення найвищої якості роботи. Обладнаний лазерним джерелом преміум-класу, вдосконаленим гальванометром та польовим(фокусуючим) дзеркалом. Дводзеркальна конструкція гальванометра дозволяє ефективно контролювати кут заломлення світла, а динамічна магнітна структура гальванометричного двигуна забезпечує відмінну стабільність, високу точність позиціонування та швидкість маркування до 7000 мм/с.
Лазерний маркер Thunder Aurora 8 може комплектуватись двома типами лазерних джерел з різною потужністю випромінювання. На вибір стандартне оптоволоконне джерело Q-Switch потужністю 20Вт або 50Вт та оптоволоконне джерело MOPA потужністю 20Вт, 60Вт або 100Вт. MOPA(Modulated Pulse Amplitude) – технологія, що дозволяє змінювати енергію кожного імпульсу. Як результат отримуєм можливість кольорового гравіювання на металах та більш чіткі та детальні зображення.
Лазерний маркер Aurora 8 оснащений потужним набором функцій. Електропривід Z-осі з ходом 200 мм. Система автофокусування для автоматичного налаштування фокусної відстані, що використовує принцип лазерної локації, коли промінь повертається до датчика після відбиття від матеріалу. Камера для візуального контролю робочої зони в режимі реального часу. Роторна вісь(опційно) для гравіювання циліндричних виробів. Вбудована витяжна система підвищує безпеку та комфорт роботи. Скрізні дверцята дозволяють обробляти матеріали нестандартних розмірів більших за робочу зону.
Панель керування має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс з мінімальним набором кнопок, Ви можете легко керувати освітленням, вентиляцією та регулюванням осі Z. Для детального налаштування та управління процесом маркування використовується сучасне програмне забезпечення EzCad або LightBurn, яке забезпечує широкий спектр функцій.
Лазерний маркер Aurora 8 забезпечує максимальний рівень безпеки завдяки багаторівневій системі захисту. Захисна кришка з спеціальним захисним склом ізолює робочу зону, запобігаючи прямому контакту з лазерним променем. Система автоматичного відключення при відкритті кришки. Ефективна вбудована витяжна система, яка виводить шкідливі випари та дим.
Для запуску маркера потрібен спеціальний ключ. Подвійний вимикач живлення кнопка аварійної зупинки та сигнальна лампа гарантують безпеку оператора у будь-якій ситуації.
| Модель | Aurora 8 |
| Лазерне джерело | Fiber Q-switch / Fiber MOPA |
| Потужність лазера | 20, 50Вт / 20Вт, 60Вт, 100Вт(MOPA) |
| Частота | 20Вт-50кГц, 50Вт-100кГц / 1-4000кГц(MOPA) |
| Ширина пульсу | 110нс |
| Максимальньна швидкість | 7000 мм/с |
| Площа маркування | 110 x 110 мм |
| Опціональні лінзи | 150×150/200×200мм |
| Робочий стіл | Алюмінієвий Т-стіл, 360 x 265 мм |
| Макс. висота матеріалу | 200 мм |
| Z-вісь | Моторизована 390мм |
| Розміри(Ш x Г x В) | 755 х 430 х 799 мм |
| Вага | 92 кг |
| Візуалізація | Вбудована камера |
| Роторна вісь | Так(опція) |
| Витяжна система | Тихошумний вентилятор 335 м3/год, отвір 100мм |
| Автофокус | Так |
| Підсвітка променю | Потужність <1мВт, 630-680нм |
| Охолодження | Повітряне |
| Захисна кришка | Ручна |
| Підключення | USB |
| Програмне забезпечення | EzCad 2.0 |
| Гарантія | 2 роки на машину і лазерне джерело |